Türksat 4A Tüm Kanalların Ayarları ve Frekans Listesi

Türksat 4A Tüm Kanalların Ayarları ve Frekans Listesi

Türksat 4b uydusunun yerini türksat 4a aldı. Yeni uydumuzla beraber tüm kanalların frekansları ve ayarlarına ince ayar gerekmektedir.

Gereken tüm ayarların tam listesi alttadır. Kapsamlı arama motoru sayesinde aradığınız kanalı direk bulun.

 

Türksat 4A frekans listesi

 

Türksat 4A Frekans Ayarları Listesi
PAKET ADIKANAL ADIUydu Frekanslaru0131 (MHz)FECPolarizasyonKapsamaV-pIdA-pId 
A9 TV65026602
AKILLI TV65036603
G.ANTEP OLAY TV65016601
TURKSATGENc TV65006600
ANKARA PAKET HAYAT TV1252422500 '2/3'V - DIkeyWest65046604
15 - BATIHRT TV65056605
IMC TV65086608
LINE TV65076607
TIVITI TV65066606
ADANA TV54035503
ART FM5510
BARIs TV54055505
BEDIR TV54075507
CEM RADYO5511
CEM TV54015501
TURKSATcIFTcI TV54085508
ANKARA PAKETESKIsEHIR STAR FM1255927500 '2/3'V - DIkeyWest5512
4 - BATIHAK MESAJ FM5515
KOZA TV54045504
POLIS RADYOSU5513
SRT 154065506
STARARTI FM5516
TURKSAT TANITIM54095509
TV 4154005500
TV 554025502
7/24 TV56045704
DENGE TV56085708
ERKAM RADYO5714
KANAL FIRAT56095709
MGC TV56065706
OLAY TV56015701
TURKSATRADYO MUZIK5711
ANKARA PAKETRADYO SLOW TIME1260527500 '2/3'V - DIkeyWest5712
6 - BATIRADYO SPOR5713
RTV56105710
SHOPPING CHANNEL56055705
TV 156035703
TV 10056075707
TV KAYSERI56005700
TV0656025702
CINE 5 PAKETCINE5126739600 '3/4'V - DIkeyWest30003100
DIGITURK HDBJK TV31023202
PAKETGS TV1268711400 '3/4'V - DIkeyWest31013201
LIG TV HD31003200
AHI TV78007900
BATMAN TV78017901
TURKSATGELIsIM TV78027902
MPEG4 PAKET u2013 KANAL 2000126997700 '5/6'V - DIkeyWest78037903
BATIKANAL 5678047904
KANAL 6078057905
ORT TV78067906
EUROSTAR19002000
KRAL FM2005
NTV BATIKRAL POP16666 '3/4'V - DIkeyWest19022002
PAKETKRAL TV19032003
NTV AVRUPA19012001
NTV SPOR HD19042004
365 TV60006100
NEHIR TV60056105
PLANET cOCUK60096109
PLANET MUTFAK60026102
PLANET PEMBE60046104
PLANET TURK60036103
TURKSATSEMERKAND HD60066106
ANKARA PAKETSEMERKAND RADYO30000 '2/3'V - DIkeyWest6113
10 - BATI
SEMERKAND TV60076107
SEYMEN TV60086108
SHOW RADYO6112
SMART MARKET60106110
VIVA RADYO6111
VIVA TV60016101
ABANT TV59006000
DOST FM6010
DOST TV59016001
DURU TV59026002
TURKSATGUNEYDOgU TV59046004
KANAL 2659036003
ANKARA PAKET25000 '2/3'V - DIkeyWest
KANAL 559086008
9 - BATI
KANAL S59096009
KANAL TEK59056005
KARDELEN TV59076007
RADYO cAg6011
TV 200059066006
IZ TV33063406
LIG TV 233013401
LIG TV 333023402
LIG TV33003400
MMAX COMEDY33083408
DIGITURKMMAX FAMILY24444 '3/4'V - DIkeyWest33103410
PAKETMMAX STAR33093409
MMAX TURK33073407
SPOR JOKER33113411
TARAFTAR 20433003400
TARAFTAR 20533013401
TARAFTAR 20633023402
DISCOVERY SCIENCE108208
HD
DIZISMART PLATIN104204
HD
DIZISMART PREMIUM107207
HD
MAXSMART114214
PREMIUM HD
MOVIESMART109209
DTVH P6 HD T38ACTION HD30000 '5/6'V - DIkeyWest
MOVIESMART FEST106206
DTVH P6 HD T38HD30000 '5/6'V - DIkeyWest
MOVIESMART GOLD110210
HD
MOVIESMART PLATIN103203
2 HD
MOVIESMART PLATIN102202
HD
MOVIESMART116216
PREMIUM 2 HD
MOVIESMART115215
PREMIUM HD
SMART SPOR 2 HD112212
SMARTSPOR HD117217
AB MOTOEURS11471247
ANIMAUX11461246
DA VINCI LEARNING11211221
EROTICA TV11171217
FX11031203
MAXSMART11381238
PREMIUM
MOVIESMART11041204
DTVH P7 T39FAMILY30000 '5/6'V - DIkeyWest
MOVIESMART11021202
PREMIUM
MOVIESMART TURK11491249
NBA TV11521252
PENTHOUSE11431243
SMART COCUK11071207
SMART SPOR 211401240
SMART SPOR11511251
T.A.Y. TV11391239
TRT 1 HD16011701
TRT HD PAKETTRT HABER HD30000 '3/4'V - DIkeyWest16021702
TRT HD16001700
AKRA FM2425
BURC FM2420
DUNYA RADYO2422
DUNYA TV23052405
IRMAK TV23072407
MC TV23042404
MEHTAP TV23012401
MORAL FM2426
STV BATIRADYO 20002427
RADYO 3430000 '5/6'V - DIkeyWest2428
PAKET
RADYO BERFIN2423
RADYO CIHAN2424
RADYO MEHTAP2421
SAMANYOLU TV23002400
SAMANYOLU TV HD23092409
SHABER23022402
TUNA SHOPPING TV23062406
XAZAR TV23082408
YUMURCAK TV23032403
ADA TV125126
AS FM391
AS TV185186
BAYRAK FM361
BAYRAK INT351
BAYRAK KLASIK371
BRT 1115116
BRT 2195196
TURKSATBRT RADYO 1341
KIBRIS PAKET 1 -DIYALOG TV1254130000 '3/4'H - YatayWest425426
BATIFIRST FM311
GENc TURKU TV205206
GENc TV KIBRIS145146
KANAL T KIBRIS135136
KIBRIS TV175176
MEGATURK TV415416
SIM TV165166
STAR SHOPPING TV235236
SUFI TV405406
T POP TV435436
A.VUSLAT TV55095609
AKSU TV55065606
EDESSA TV55085608
GoZYAsI FM5614
HILAL TV55055605
KANAL 355015601
KANAL 3555005600
TURKSATKANAL T55025602
ANKARA PAKET KANAL URFA1264130000 '2/3'H - YatayWest55075607
5 - BATIMUJDE FM EGE5615
RADYO T5616
RADYO VATAN5618
SEYMEN ANADOLU5617
SOKAK TV55105610
TEK RUMELI TV55045604
TV 1055115611
VATAN TV55035603
ANADOLU YURDUM12141314
TV
ANADOLU YURDUM12181318
TV
ANADOLU YURDUM12161316
TV
AORDU12001300
AORDU12011301
BAHAR TURK TV12111311
BESK TV12031303
BESK TV12071307
BESK TV12261326
KOMEDI TURK12021302
MULTI TV12121312
RENK TV12171317
MEB ILETIsIMSMART MARKET TV1268530000 '3/4'H - YatayWest12201320
SMART MARKET TV12101310
SMART MARKET TV12251325
SMART MARKET TV12041304
MEB ILETIsIM1268530000 '3/4'H - YatayWest
SMART MARKET TV12271327
SMART MARKET TV12061306
SMART MARKET TV12221322
sOK TV12211321
sOK TV12051305
TEK URUN TV12241324
TEK URUN TV12091309
TELE TV12131313
TV 2712191319
UYGUN TV12081308
UYGUN TV12231323
VOLKAN TV12151315
KABE (CANLI)-AL50065106
QURAN
KANAL AVRUPA50025102
TURKSATMESCID-I NEBEVI AL50075107
SUNNAH
ALMANYA1272927500 '2/3'H - YatayWest
MPL50035103
PAKET BATI
NUR TV50055105
RUDAW TV50085108
TURKSHOW50005100
YOL TV50015101
1 TV10011011
2 TV19011911
ADJARA TV11011111
GDS TV13011311
GREEN WAVE FM1514
BLACK SEA SATIMEDI TV15011511
MAESTRO TV1147223450 '5/6'H - YatayWest12011211
PAKET 2
RADIO 11515
RADIO IMEDI1512
RADIO TOISE1513
RUSTAVI 214011411
TV 2518011811
TV 316011611
BERRAK TV61096209
CAN ERZINCAN TV61036203
DAMLA TV61046204
FURKAN TV61076207
TURKSATHEVI TV61026202
KANAL 2461086208
ANKARA PAKET1150930000 '2/3'H - YatayWest
KUDUS TV61056205
11 - BATI
KURDMAX PEPULE61066206
TV
TR 161106210
VIZYON 5861016201
YURDUM TV61006200
cAY TV66116711
EGE TV66006700
EXPO CH66016701
FLASH TV66026702
HLT TV66036703
KARADENIZ FM6718
KRT TV66046704
TURKSATMAVI KARADENIZ66056705
ANKARA PAKET1097030000 '5/6'H - YatayWest
16 - BATI
TURKSATANKARA PAKETMCJ MEDIASA1097030000 '5/6'H - YatayWest66066706
16 - BATINR 1 TURK66076707
NR166086708
NUMBER 1 TURK FM6716
NUMBER ONE FM6717
RADYO EGE6715
RUMELI TV66096709
VTV66126712
YABAN TV66106710
YASIN TV66136713
ELTR TVELTR TV109973700 '3/4'H - YatayEast41944197
ANS TVANS TV110013200 '3/4'H - YatayEast308256
BIRLIK RTVBIRLIK TV110062960 '3/4'H - YatayEast3336
BUGUN22512351
KANALTURKKANALTURK110149600 '3/4'H - YatayEast22502350
DOGU PAKETKANALTURK RADYO2352
1 TV - AFG1 TV110222400 '3/4'H - YatayEast41944195
KANAL A HD30503150
KANAL A TEST30513151
KANAL A HDPARK FM110394800 '2/3'H - YatayWest3153
PAKETRADYO A3152
RADYO BANKO3155
RADYO MEGA3154
SHOW TURKSHOW TURK110454800 '3/4'H - YatayWest21502250
HABERTURK-BLOOMBERG HT21262226
BLOOMBERGHABERTURK110538000 '3/4'H - YatayWest21252225
HT_BATI PAKET HABERTURK RADYO2227
36030753175
360 TVALEM FM110624820 '3/4'H - YatayWest3176
LIG RADYO3177
ANTALYA RADYO1018
cUKUROVA RADYO1215
ERZURUM RADYO1216
EURONEWS TURKcE11121113
RADYO 1815
RADYO 2(TRT FM)915
RADYO 3816
RADYO 4916
RADYO 6917
TRABZON RADYO1217
TRT 1512513
TRT 4-TRT cOCUK912913
TRT PAKETTRT 61109630000 '5/6'H - YatayEast14121413
DOgUTRT ANADOLU15121513
TRT ARAPcA12121213
TRT AVAZ10121013
TRT HABER612613
TRT MUZIK812813
TRT NAGME1115
TRT RADYO H817
TRT SPOR13121313
TRT TURKU1116
TRT TURK712713
TSR TURKcE1017
VOT EAST1117
VOT WEST1315
VOT WORLD1016
ATV BATIA HABER118834800 '5/6'V - DIkeyWest14011501
PAKETATV AVRUPA14001500
AJANS 9963066406
AVANTAJ TV63116411
BERAT TV63076407
EKIN RADYO6422
EKINTURK TV63086408
FULLMAX FM6421
JOYTURK6414
KADIRGA TV63016401
KANAL 3463056405
TURKSATKANAL B63006400
ANKARA PAKET KoY TV1191630000 '3/4'V - DIkeyWest63026402
13 - BATIKUPE FM6420
MEDYA FM6418
MELTEM TV63036403
MESAJ TV63046404
MMC TURK TV63096409
RADYO IMPARATOR6423
RAVZA FM6419
SEBIL TV63106410
UHUD FM6417
METEOROLOJININ1616
SESI
RADYO 11608
RADYO 31609
RADYO 41612
RADYO 61613
RADYO GAP1610
TRT 115001600
TRT 3 SPOR15031603
TRT AVRUPA FM1620
TRT BELGESEL15051605
TRT BATITRT COCUK15041604
PAKETTRT DIYANET TV1195827500 '5/6'V - DIkeyWest15251625
TRT FM1611
TRT HABER15011601
TRT MUZIK15071607
TRT NAME1619
TRT OKUL15061606
TRT RADYO HABER1618
TRT TURK15021602
TRT TURKU1621
TSR TURKCE1615
VOT EAST1623
VOT WEST1617
VOT WORLD1614
ANADOLU TV151251
ANADOLU YURDUM141241
ANC TV145245
ARTI 1 TV153253
AZADLIQ VOA AZERI271
BERFIN TV131231
BEST OF ARABESK119219
BITLIS TV133233
CARTON NETWORK115215
D SHOPPING103203
DAMARIM TV125225
HM TV139239
DTVH P1 T44KANAL C1197727500 '5/6'H - YatayTR147247
KANAL D101201
KOCAELI TV127227
MEDYA TURK TV143243
MEGA TV137237
NHK WORLD TV105205
OUTLET TV149249
PAL FM273
PAL STATION275
PARK TV123223
TOP SHOP TV129229
TRENDY TV121221
TV A135235
VOICE TV117217
STAR MEDYA24 TV19502050
RADYO ABC119869600 '5/6'V - DIkeyWest2052
PAKET
TV419512051
BUGUN TV HD22012301
KANALTURKKANALTURK HD1199911666 '2/3'V - DIkeyWest22002300
HD PAKETKANALTURK RADYO2302
TURKMENELITURKMENELI TV120094444 '3/4'V - DIkeyWest308256
TV
CAPITAL RADIO1908
CNBC-E18031903
E218041904
KLASIK RADYO1914
KRAL FM1910
KRAL POP1909
MAXIMUSIC1913
NTV TURKIYENTV1201527500 '5/6'H - YatayTR18011901
PAKETNTV RADYO1907
NTV SMART SPOR HD18061906
NTV SPOR18021902
RADYO EKSEN1911
RADYO VOYAGE1912
STAR TV18001900
STAR TV HD18051905
BEST FM277
BULUT TV123223
CNN TURK101201
CNNTURK RADYO271
DILAN TV143243
DOGU TV141241
DREAM TURK TV107207
DREAM TV105205
EURO D109209
GUNES TV145245
HAZAN TV137237
DTVH P2 T47KARIsIK TV1203427500 '5/6'V - DIkeyWest127227
KEVSER TV131231
MARKAFONI121221
MUZIK TURK135235
NISA TV139239
PIKSEL TV129229
PMC TV133233
RADYO D273
SLOW TURK275
SUPERPOP TV125225
TV 2103203
TV8 INT118218
A HABER13011401
A HABER HD13061406
A HABER RADYO1408
A SPOR13021402
ATV DOgUA SPOR HD1205427500 '5/6'H - YatayEast13071407
PAKETA SPOR RADYO1409
ATV13001400
ATV HD13051405
MINIKA cOCUK13031403
MINIKA GO13041404
ANIMAL PLANET HD102202
CHANSONS163263
CLASSIC R'NB & SOUL155255
CLASSICAL ROCK158258
DISCO & FUNK156256
DISCOVERY HD101201
SHOWCASE
DISCOVERY TURBO106206
XTRA HD
FOOD NETWORK HD104204
HIP HOP152252
ID XTRA HD109209
LATIN154254
MOVIESMART110210
CLASSIC HD
MOVIESMART112212
DTVH P3 HD T49FAMILY HD1207327500 '5/6'V - DIkeyWest
MOVIESMART TURK111211
HD
NEW AGE157257
PENTHOUSE 3D108208
PENTHOUSE HD107207
REGGAE151251
ROCK'N'ROLL159259
ROCK ALTERNATIVE161261
ROCK ANTHEMS160260
SILK (LOVE SONGS)162262
THE FIGHT NETWORK103203
TRANCE153253
TURK MIX164264
TURK SANAT MUZIGI166266
TURKcE SLOW165265
TV 2 HD105205
BURC FM2280
STV DOgURADYO MEHTAP120796400 '5/6'H - YatayEast2281
PAKETSAMANYOLU TV21752275
SHABER RADYO2282
KANAL 7 DOgUKANAL 7120954800 '5/6'H - YatayEast25002600
PAKETRADYO 72601
KANAL 7 HDKANAL 7 HD121038333 '2/3'H - YatayEast25252625
PAKETULKE TV HD25262626
ANIMAL PLANET134234
BABY TV148248
CNN INTERNATIONAL121221
DISCOVERY133233
CHANNEL
DISCOVERY SCIENCE136236
DISCOVERY WORLD135235
DIZISMART PREMIUM146246
DTVH P4 T411FOX CRIME1218827500 '5/6'V - DIkeyWest152252
LULI TV150250
MOVIESMART144244
ACTION
MOVIESMART143243
CLASSIC
MOVIESMART FEST129229
MOVIESMART GOLD130230
MOVIESMART PLATIN101201
TV NET HDTVNET HD122135833 '2/3'V - DIkeyWest14501550
PAKET
TV NET SDLALEGUL FM122204800 '5/6'V - DIkeyWest1576
PAKETTV NET14751575
TGRT BELGESEL28012901
TGRT BATITGRT EU122288400 '5/6'V - DIkeyWest28022902
PAKETTGRT FM2903
TGRT HABER28002900
ISTANBULUN SESI2656
KANAL 7 AVRUPA25502650
KANAL 7 BATIRADYO 72654
RADYO VOKAL122387200 '5/6'V - DIkeyWest2655
PAKET
TVT25532653
KANAL 7 BATI122387200 '5/6'V - DIkeyWest
PAKET
ULKE TV25512651
YURDUM TV25522652
SHOW HDHABERTURK HD1220910000 '3/4'H - YatayEast20012101
SHOW HD20002100
SHOW TVSHOW TV122196500 '3/4'H - YatayEast21002200
1AN TV34063506
ARAFAT TV34133513
DIAMOND TV34073507
DOMINO TV34113511
HM TV34163516
KANAL C34203520
LIMANGO TV34153515
MAKSIM TV34143514
MEGA MUZIK34043504
MEGA PAZAR TV34083508
MEGA SUARE TV34103510
MEGAZIN34053505
MUHABBET TV34093509
NISA TV34223522
PARK TV34173517
GUc DIJITALPOWER FM3523
POWER LOVE FM1226527500 '5/6'V - DIkeyWest3525
PLATFORMU
POWER TV34003500
POWERTURK FM3524
POWERTURK TV34013501
POWERTV EURO34023502
POWERXL3526
PRD 13528
PRD 23529
PRD 33530
PRD 43531
PRD 53532
PTV 134033503
RADYO FENOMEN3527
SEYRAN TV34183518
SINEMAFON TV34123512
TRENDYOL34193519
TURKU TV34213521
2000s151251
24 KITCHEN HD104204
60s155255
70s154254
80s153253
90s152252
ALL DAY PARTY156256
BBC HD113213
BLUES166266
CHILLOUT159259
CLASSICAL GREATS164264
CLASSICAL163263
ORCHESTRAL
CNN TURK HD102202
DTVH P5 HDCOCKTAIL LOUNGE1224527500 '5/6'H - YatayEast160260
T416COOL JAZZ161261
COUNTRY167267
DTVH P5 HD1224527500 '5/6'H - YatayEast
T416
DANCEFLOOR157257
FILLERS
FOX CRIME HD107207
FOX SPORTS HD109209
FREEDOM158258
FX HD106206
INDIE CLASSICAL165265
JAZZ CLASSICS162262
KANAL D HD101201
NBA TV HD108208
TRAVEL CHANNEL HD105205
TV 2 HD103203
24SAAT TV32233323
ANADOLUM TV32153315
ANGORA TV32083308
AZADI TV32033303
CHANEL TV32213321
CINERAMA TV32173317
DENIZ TV32143314
EREN TV32253325
FHM TV32113311
GOVEND TV32003300
HAMSI TV32053305
HANCI TV32223322
HAVIN TV32123312
KABE TV32043304
DIGI MEDYAKIRMIZI TV1230327500 '5/6'V - DIkeyWest32283328
MAXO TV32193319
MEZOPOTAMYA TV32203320
MUNZUR TV32073307
NO1 TV32103310
OSMANLI TV32023302
RADYO YAREN3324
RIXSOS TV32013301
RTV32133313
SU MEDYA32263326
TARZ TV32163316
TROPIC TV32093309
TUTTI FRUTTI32273327
YAREN TV32063306
ZEYNO TV32183318
AS TV57045804
BAYRAM FM5814
TURKIYE
DOLUNAY FM5816
EM TV57005800
FB TV57015801
GALA TV57085808
KONYA TV57105810
TURKSATMAXI TV57075807
ON457125812
ANKARA PAKET1234530000 '3/4'V - DIkeyWest
ORDU ALTAs TV57055805
7-BATI
SEMSEM FM5817
SILA RADYO5815
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bool(false)