XBOX 360 İncelemesi

PS3’ün oyun parasına para yetiştiremeyenler için en çok tercih edilme sebebi olabilir. Onun dışında joistik’i de bir o kadar kullanışlı.

İçinde yeni oyunlarla yüklü bir şeklide gelmesi ve kasası donanımı bakımından güzel hoş bir görüntüye sahip olması tercih edilebilir özelliklerinden sadece bir tanesi.

İçinde yüklü oyunların birkaç tanesini sıralayacak olursak herkesin çok sevdiği GTA 5, araba yarış meraklıları için BLUR, açık dünyada hackerlik peşinde olanlar için WATCH DOGS, zombi severler içinse LEFT 4 DEAD 2 mevcut. Oyun listesi sadece bunlardan ibaret değil yaklaşık otuza yakın oyun XBOX 360 konsolunun içinde muvcut.

XBOX 360 İncelemesi.

Kasasından devam edecek olursak XBOX ONE’ı biraz andırıyor dersek yalan olmaz. Dikey ve yatay istenilen şekilde kullanılabilir olması sizin tercihinize göre yer tasarrufu da sağlayacaktır.

Konsolda normal olarak zaten bir kasma mevcut değil. Ve uzun süreler oynayarak test edilmiş bir şekilde konuşmak gerekirse PS gibi bir süre çalıştıktan sonra kasma gibi bir sıkıntısı olmuyor ne kadar oynarsanız oynayın ilk açıldığı gibi sessiz ve etkili çalışmasını sürdürebiliyor.

Optik bir ses çıkışı yok yani televizyonun yada bağlayacağınız bir ses sisteminden sesi temin edebilirsiniz. 4 adet USB çıkışıda mevcut. Flash belleklerinizi yada sd kartlarınızı konsola bağlamak isterseniz birkaç tane birden bağlayabilirsiniz ve flashızınız üzerinden istediğinizi izleyebilir veya dinleyebilirsiniz. Son olarak görüntüsüne tekrar değnirsek aşağıdaki resimlerden kasa hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

XBOX 360 İncelemesi..

XBOX 360 İnceleme

Etiketlenmiş , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir