Anti SEO Nedir ? Teknikleri Nelerdir ?

Anti Seo Nedir
Seo

Anti SEO Nedir ? Teknikleri Nelerdir ?

Anti SEO konusu ile alakalı olarak bu sektöre girmiş insanların net fikir sahibi olmadıklarını rahatlıkla söyleyebilmekteyiz. Sektör içerisinde rekabet ortamının fazlası ile artması ve arama motorlarının web sitelerini daha iyi inceleyebilmek için geliştirdiği algoritmalar sonrasında rakip web sitelerinden kurtulabilmek için de çalışmalar yapılabilmesi mümkün hale geliyor diyebilmekteyiz. Tabi ki zaman içerisinde bu durum daha fazla yaygınlaştı.

 

Anti Seo

 

Diğer siteleri düşürmek için çalışmalar yapılabilmektedir. SEO’yu kimin yaptığı bellidir ancak Anti SEO’yu kimin yaptığı net bir şekilde tahmin edilemez ya da öğrenilemez. Bu konu ile alakalı olarak siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

 

Anti Seo Nedir ?

Web sitelerini arama motoru sıralamalarından düşürmek, spam yapmak ve içeriği ile alakalı olarak yanlış backlink yönlendirmesi yapmak gibi birçok işlemi içerisine alan olumsuz SEO çalışmalarına verdiğimiz genel isimdir. Bu işlemlerin içerisine o kadar farklı uygulamaları dahil edebilme şansımız var ki ilerleyen yazılarımızda Anti SEO teknikleri konusunda sizleri daha detaylı bir şekilde bilgilendirme imkanına da sahip olacağız. Genel olarak bu teknikleri birkaç ana başlık altında inceleyecek olursak;

  1. Hacklink girişimleri
  2. DDOS ya da BOTNET saldırıları ile siteyi yavaşlatma
  3. Sitenin içeriği dışında link ve tanıtım yazıları yayınlama

 

Anti Seo Nedir

 

ve bunlar gibi daha birçok farklı uygulamayı Anti SEO çalışmaları içerisine koyabildiğimizden dolayı içeriği yönetmek de çok önemli bir hale geliyor diyebilmekteyiz.

One thought on “Anti SEO Nedir ? Teknikleri Nelerdir ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top