Link Kısaltma ile Twitter ve Facebook’dan Para Kazanma

Link Kısaltma ile Twitter ve Facebook’dan Para Kazanma

Link kısaltma: Mevcut linklerin daha kısa formata dönüştürülerek yine aynı hedefe yönlendirilmesi halidir. Peki ya bizim sizlere tanıtacağımız sistem nedir buna bakalım.

 

link kısalta ile para kazanmak

Bahsedeceğimiz sisteme öncelikle üye olmanız gerekiyor.Sonrasında facebook,twitter,instagram veya kendi blog  ve siteleriniz de paylaşacağınız bir video url adresini veya haber adresini(Ne isterseniz) bu üye olacağınız sistemde tek tıklama ile kısaltıyorsunuz. Ardından bu kısaltılmış url adresine tıklanıldığın da geliriniz oluşmaya başlıyor.

 

Web site sahipleri için yine birçok hazır araçlar mevcut ve bu saye de sitenizdeki tüm linklerin kısaltılmasını sağlayabileceğiniz ufak kodlamalar mevcuttur.

 

Pekiya bu sistem nasıl oluyor da ödeme yapabiliyor?

Belli bir süre hedef siteye gidinceye kadar bir reklam gösterimi yapılmaktadır. Ardından hedef siteye yönlenme sağlanıyor.Buradan da anlayacağınız üzere kazancınız aslında bu reklamlar üzerinden oluyor. Örnekle Türkiye için 1000 tıklamaya 4 dolar kazancınız olmaktadır.Diğer Avrupa ülkelerinden gelen tıklamalar da ise bu oran daha da artmaktadır.Kazanç sadece bununla sınırlı değil.

 

-Referans sistemi ile link kısaltmadan kazanç

 

adfly para kazanma

Üye yapacağınız başka kişiler sayesinde de onlarından kazandıkları kadarının %20 si sizin olacak.Ve yine onlar da hiçbir eksilme söz konusu olmayacak. Ayrıca sitesi olanlar %5 artı bir ücret kazanabiliyorlar.

 

Ödemenizi alabilmeniz için en az 5 dolar kazanmış olmanız gerekmektedir.

 

Çalışma sistemini anladıysak artık işe koyulabiliriz. Öncelikle Adf.ly sitesine üye oluyoruz. Üye olmak için tıklayın. Ardından Account kısmından Paypal adresinizi vs. girip hesap bilgilerinizi oluşturun.

 

Shrink kısmına istediğiniz herhangibir sayfanın linkini yapıştırıp Shrink butonuna basın. Size verilecek olan linki internet ortamında paylaşarak tıklanmasını sağlayın.Tüm yapmanız gereken bu kadar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top