Rüya Tabirleri – E ile Başlayanlar

rüya tabileri e harfi

Rüya Tabirleri – E ile Başlayanlar

rüya tabileri e harfi

Rüya Tabirleri E Harfi

Ebeveyn: Rüyada bir ebeveynini gören kimsenin çok zaman talihi yaver gider; babasını görürse hayatta kazanılacak başarı daha realist olacak demektir.

Ekmek: Rüyasında ekmek gören kişi çok kısa bir süre sonra muradına erecek, iş yaşamında başarılı olacak, bol para ve berekete kavuşacak demektir.

Eczane: Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişikliklere işarettir. İlaçla dolu bir yere girmek maceraya atılmak olarak yorumlanır.

El: Rüyada güzel eller ün kazanacağınıza, bir sanat koluyla uğraşıyorsanız başarılı olacağınıza; kuvvetli ellerse yükseleceğinize işarettir.

Elbise: Rüyada eski elbise görmek varlık içinde olacağınıza yorulur. Şık ve pahalı elbiseler görürseniz dış görünüşünüze fazla önem veriyorsunuz.

Eldiven: Rüyada eldiven giydiğini gören kişi kendine seçkin ortamlarda yer bulur. Başkasına ait eldivenleri almak ise pek hayırlı değildir.

Elma: Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma görmek her işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder.

Elmas: Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle evlenecek anlamındadır.

Engel: Rüyada bir engelin aşılması kişinin en büyük amacına ermesi demektir. Tüm sorunlara karşı en sonunda başarılı olacağınıza yorumlanır.

Enkaz: Rüyada herhangi bir çeşit enkaz görmek pek iyiye yorulmaz. Para yatıracağınız işlere dikkat etmeniz gerekir.

Erkek: Rüyada erkek görmek hayra yorulur. Tanımadığınız bir erkek görmek doğru haber, ferahlık veren sözler ve güzel bir iş fırsatı demektir.

Eroin: Rüyada eroin kullanıldığının görülmesi rüya sahibinin hayaller içinde olduğuna, ayaklarının yere basmadığına işaret eder.

Esir: Rüyada esir düştüğünü görmek kişinin başkasının malında gözü olduğuna, borcunu inkar ettiğine ya da evlilikte mutsuz olacağına yorumlanır.

Eşek: Rüyada anıran eşek değersiz birinden azar işiteceğinize işarettir. Eşeğe binmek yabancı memlekete yolculuk demektir.

Eşya: Rüyada eşya nakli görmek hareket ve davranışlarınızın insanları rahatsız ettiği anlamındadır ve hareketlerinize dikkat etmeniz gerekir.

Et: Rüyada et yemek iyiye yorulmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Et yemekleri yemek kazancın helal olmadığının işaretidir.

Etiket: Rüyanızda herhangi bir şekilde etiket gördüyseniz gösterişe ve görünüşe çok önem verdiğinizi gösterir.

Ev: Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunuzu görmek hayatınızın da öyle olması demektir. Hayatınız boyunca yaptıklarınızdan zevk alacaksınız.

Evrak: Genç bir erkeğin rüyada evrak imzalaması hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur. Evrak lekeliyse bir tuzak hazırlandığının haberidir.

Eziyet: Rüyada birine eziyet ettiğini gören kişi bir iyilik yapacaktır. Rüyasında eziyete uğradığını gören kimse büyük bir iyilik görür.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top