Rüya Tabirleri – G ile Başlayanlar

rüya tabileri g harfi

Rüya Tabirleri – G ile Başlayanlar

rüya tabileri g harfi

 

Rüya Tabirleri G Harfi

Garson: Rüyada bir garson size servis yaptıysa işinizde vaktinden önce terfi edeceğinizi veya çok yakında maaşınızın artacağını biliniz.

Gaz: Rüyada gaz dumanları koklayarak kendinden geçmek yakında çok daha hesaplı bir şekilde yaşamaya başlayacağınızı gösterir.

Gazete: Rüyada gazete almak veya okumak yakında alacağınız çok güzel bazı haberlerden dolayı son derece sevineceğinizi ifade eder.

Gebe: Gebelik rüyaları kötüye yorumlanır. Rüyasında gebe olduğunu gören kişi büyük sıkıntıyla karşılaşır. Bu sıkıntı kolay kolay da bitmez.

Gelin: Rüyada gelin görmek iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Bekarlar içinse evliliğe işarettir.

Gemi: Rüyada kendini bir gemide görmek işte ve aşkta başarılı olacağınıza işarettir; bir gemiye biniyorsanız bazı kimselere karşı ihtiyatlı olun.

Geyik: Rüyada geyik görmek sevdiğiniz kişinin peşine düşmek ve onu elde etmek konusunda son derece ürkek davrandığınızı ifade eder.

Göl: Göllerle ilgili rüyalar aşkla ve gençlikle ilgilidir; bir gölde yıkanmaksa hayatta ilerlemenize engel olan bir şeyin ortadan kaybolmasıdır.

Gölge: Rüyada gölgeler görmek bir dostla kavga edeceğinize işarettir. Birine borç para vereceksiniz ve o parayı geriye alamayacaksınız.

Gökyüzü: Rüyada gökyüzüne çıkmak hüznü işaret eder. Ama eğer merdivenle çıkıyorsanız, başarı ve şöhret sahibi olacağınız anlamına gelir.

Gömlek: Rüyada temiz bir gömlek görmek iş hayatında başarıya; kirli bir gömlek ise aile içinde bir geçimsizlik ya da huzursuzluğa işarettir.

Göz: Rüyada sizi gözetleyen gözler şu anki durumdan memnun olmadığınıza işarettir; şartları değiştirmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Gözyaşı: Rüyada gözyaşı dökmek tersine tabir edilerek hayra yorulan bir şeydir; rüyada gözyaşı döken daima mutlu ve şen yaşayacak demektir.

Gül: İster fidanında, ister bir çiçekçide, isterse saça takılmış görülen kırmızı güller evlenmeğe hazırlananlar için çok hayırlı bir işarettir.

Gülmek: Rüyada bir piyese, filme, dinlediğiniz komik bir hikâyeye ya da gülünç bir fıkraya gülmek talihinizin yaver gittiğine işarettir.

Günah: Rüyada günah işlemek yakında başınıza birtakım işler açılacağına işaret eder; işlemeye karşı direnç göstermek başarılı bir hayata işarettir.

Güneş: Rüyada güneş zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Güneşin batışını izlemek bazı kararlardan önce iyice düşünmeniz gerektiğinin habercisidir.

Gürültü: Rüyada şiddetli gürültüler arkadaşlarınızın size çok daha büyük bir yakınlık ve saygı göstermek arzusuyla dolu olduklarını ifade eder.

Güzel: Bir kadının kendini rüyasında çok güzel görmesi birçok talibinin olacağına, bu yüzden karara varmakta acele etmemesi gerektiğine işarettir.

Güvercin: Rüyada güvercin güzel bir haber demektir. Çiçeklerin arasına konan güvercin aşkla sevgiliyle ilgili bir haber geleceğini anlatır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top