Rüya Tabirleri – Ö ile Başlayanlar

rüya tabileri ö harfi

Rüya Tabirleri – Ö ile Başlayanlar

rüya tabileri ö harfi

 

Rüya Tabirleri Ö Harfi

Ödemek: Rüyada borç ödemek, başkalarının parasını harcamak mesuliyetine ve onların menfaatlerini korumak şerefine nail olacaksınız demektir.

Ödünç: Rüyada bir şeyi ödünç vermek bir yoksula yardıma işaret eder. Ödünç para istediğini görmek hastalık veya şiddete yorumlanır.

Öfke: Rüyada öfke hissetmek bir sıkıntının atlatacağını belirtir. Başka insanların öfkelendiğini görmek yaşamınızda dertli günler demektir.

Öğüt: Rüyada birinden öğüt alıyorsanız özel hayatınıza çok dikkat etmelisiniz, hata yapabilirsiniz. Siz birine öğüt veriyorsanız kalp kıracaksınız.

Öğretmen: Öğretmen rüyası gören kişi arkadaş sandığı kişilere dikkat etmesi gerekir. Öğretmen olduğunu görmek bir sorumluluk almak demektir.

Öksürmek: Rüyada öksürmek bir mevkiye getirileceğinize ve mali bakımdan sizden üstün olan kimselerin size saygı duyacaklarına işarettir.

Öksüz: Rüyada kendinizi öksüz görmek, daima refah içinde yaşayacağınıza, dostlarınız ve aileniz tarafından çok sevileceğinize işaret eder.

Ökseotu: Rüyada ökseotu görmek şansınızın yaver gideceğine işarettir. Ökseotu altında öpüşmek şüpheden uzak mutlu bir hayata işarettir.

Önlük: Rüyada kirli bir önlük giymek yeni elbiseler giyeceğinize işarettir. Önlük yamamak yeni bir aşk macerasına işaret eder.

Ölü: Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar.

Öpüşme: Öpüşmek rüyaları tabiatıyla aşkla, flörtle ve evlilikle ilgili rüyalardır. Sevgiliyi öpmek, onunla kuracağınız yuvada mutluluğa işarettir.

Ördek: Havada uçan veya gölde yüzen bir ördek görmek huzur içinde yaşadığınıza ve hayatınızdan memnun olduğunuza işarettir.

Örgü: Rüyada örgü güzel ve mutlu bir hayat süreceksiniz demektir. Çok güzel bir aile sahibi olacağınıza işaret eder.

Örtü: Rüyada örtü görmek gizli ve kötü bir komplonun hazırlandığına yorumlanır. Rüyada örtü gizlenen şeylerin gizli kalmayacağına işarettir.

Örümcek: Rüyada örümcek görmek mutlu olacağınız bir haber almak demektir. Örümceğin evde dolaştığını görmek parasız kalmamak anlamındadır.

Örümcek ağı: Rüyada örümcek ağı, işlerinizin bozulacağına ama sonradan düzeleceğine işarettir. Kadınlar için yakınlarıyla arasının açılmasına yorumlanır.

Ölmek: Rüyada öldüğünü görmek hassas kişilerde birinin ölümünü hissetmek olabileceği gibi yaşlı kişiler için ölüme hazırlık denemesi olabilir.

Öğrenci: Rüyada öğrenci görmek mutluluk ve sevinçle yorumlanır. Bir öğrenciye ders verdiğinizi görmek, iyi ve çalışkan biri olduğunuza işaret eder.

Ödeşmek: Rüyada ödeşmek üzüntüyle bitecek olan bir mutluluğa yorumlanır. Sıkıntıyı sevdiklerinizle daha çok vakit geçirerek atlatmaya çalışmalısınız.

Özür dilemek: Rüyada özür dilemek hatalı yol ve yöntemlerden uzak durmaya, saygınlığa erişmeye işaret eder. Kavga ettiğiniz biriyle barışacaksınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top