Rüya Tabirleri – T ile Başlayanlar

rüya tabileri t harfi

Rüya Tabirleri – T ile Başlayanlar

rüya tabileri t harfi

Rüya Tabirleri T Harfi

Tabak:Rüyada tabak görmek güzel olaylar olacağına yorumlanır. Temiz, sağlam ve boş tabak alan kişi çok para kazanacağı yeni bir işe atılır.

Tabanca: Rüyada tabanca güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir.

Tabut: Rüyada tabut görmek, zorlukların üstesinden gelmeye ve kazanca yorumlanır. Tabutu açık görmek, daha dikkatli olmalısınız demektir.

Taç: Rüyada başına güzel bir taç taktığını gören bekar kadın çok güzel bir evlilik yapar. Tacın baştan çıkarılması ya da düşmesi ise ayrılıktır.

Taksi: Rüyada taksi gördüyseniz bir arkadaşınız size bir sırrını söyleyecek. Taksiyi siz sürüyorsanız bir işe girecek ama pek kazanamayacaksınız.

Takvim: Rüyada takvim görmek çok büyük miktarda para kazanmaya yorumlanır. Doğum tarihini düşünmek çok büyük bir mirasa yorumlanır.

Tarak: Rüyada yeni bir tarak görmek yola çıkılacağının işaretidir. Eski bir tarak görmekse uzaklardan bir haber alacağınıza işarettir.

Tavşan: Rüyada koşan bir tavşan görmek, gizlenmesi gereken bir sırra yorumlanır. Tavşan avlamak, endişe içinde bir zaman yaşayacağınıza işarettir.

Tavuk: Rüyada tavuk aile yaşamınızın güzel ve düzenli olacağına, mutlu günleriniz olacağına yorumlanır. Civcivse iş yaşamında başarıya işaret eder.

Tebeşir: Rüyada tebeşir görmek son zamanlarda sağlığınızı ihmal ettiğinizi bildirir. Tebeşir tutuyorsanız özel yaşamınızda dertler yaşayacaksınız.

Telefon: Rüyada telefon görmek çok güzel bir haber almaya, size birinden miras kalacağına ya da yüksek bir makama yükselmeye yorumlanır.

Temizlik: Temizlik rüyaları şansınızın açılacağına işarettir. Vücudu yıkamak sağlığınızın yerinde olacağına ve kötülüklerden korunacağınıza işarettir.

Terazi: Rüyada terazi, önemli bir konuda karar vermeniz gerektiğine işarettir. Bir şey tartıyorsanız kendinizle ilgili bir karar vereceksiniz.

Terlik: Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. Huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecekseniz demektir.

Teyze: Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Beklenmedik bir kişiden size miras olarak büyük miktarda para kalacak demektir.

Tiyatro: Rüyada tiyatro oyununda oynamak genç bir erkek için istediği bir şeyi elde edeceğine; genç bir kadın için mutlu bir değişikliğe işarettir.

Tren: Rüyada tren görmek iş yaşamınızda yükselme fırsatına işarettir. Bilinmeyen bir yere trenle gitmek yarar sağlayacak bir davete yorumlanır.

Tüy: Rüyada eline tüy almak genç bir erkek için istediği bir şeyi elde edeceğine; genç bir kadın içinse yeni bir aşk yaşayacağına işaret eder.

Tünel: Rüyada tünel içinden trenle geçmek sıkıntılı geçen günlerin sona ereceğine, rahata ve huzura kavuşacağınıza yorumlanır.

Top:Rüyada top görmek, önemli bir mevkiye getirileceğinize ve böylece de hayatın bütün güzelliklerinden istifade edeceğinize işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top