Little Big Adventure İnceleme

little big adventure oyna

Little Big Adventure İnceleme

Little Big Adventure : Relentless Twinsen’s Adventure

 

Little big adventure kısaca LBA olarak hafızalara kazılan bu nostaljik oyun birçok kişi tarafından beğeni toplamıştır. 1994 yılında ilk piyasaya çıktığında MS-Dos ortamında oynanıyordu. Ardından 1995 yılında Pc versiyonu çıkan bu oyun zamanına göre oldukça güzel grafiklere sahipti. Kademe kademe ilerlemeler görevlerle bulmacaların iç içe geçmesi, oyun zorluğunu arttırıyor bu da keyif veriyordu.

Little Big Adventure Relentless Twinsen's Adventure

 

Little Big Adventure gerçek zamanlı sözde 3D ​​izometrik aksiyon-macera oyunu. Dünyadaki bazı sahne olmak üzere oyunda tüm karakterler ve araçlar, gerçek 3D olan çokgen 2B önceden render ortamlarda eylemler gerçekleştirerek, nesneleri tabanlı. Bazı görevlerin tamamlanmasından sonra oyuncu ile sunulan tam hareketli video kesme-sahnesi. oyuncu-karakter, Twinsen, (Normal, Atletik / Agresif Sportif, ve Discreet), oyun dünya ile karakterin yeteneklerini ve etkileşimlerini değişen her. Dört farklı “davranış modları” arasında geçiş yapılabilir [ 3 ] oyunda Combat başta Magic Ball, oyuncu düşmanlarına karşı atar enerji parlayan top, yörünge ve oyuncu olan moda bağlı. Twinsen mücadele meşgul sağlar, aynı zamanda “Agresif” moduna geçiş değişen topun açısını kullanarak yapılan delme ve tekme yoluyla.

 

little big adventure

 

Oyun kısmen serbest dolaşım , belirli hedefleri tamamladıktan veya belirli bulmaca çözerek “kilitli” olmuştur kez oyunun dünya adaları etrafında oyuncunun serbest doğrusal olmayan seyahat etmelerine izin; İsteğe bağlı veya non-lineer birçok görevler de vardır. Böyle Güney Yarımküre’de adaların birkaçı üzerinde Kuzey Yarımküre’de adalar ve kaleler gibi, belli bir aşamaya ilerleme kadar oyunda bazı yerlerde başlangıçta oyuncu engellenir.

 

 

ltb indir

Little Big Adventure Karakterler

  • Twinsen oyunun kahramanı. Gezegenin seçilmiş biri, kendi kehanet varisi, o büyülü nesneleri toplamak ve FUNFROCK saltanatı sabote gerekir. O İngilizce Fransızca Sylvain Caruso, ve Dana Westberg tarafından seslendirilmektedir.
  • Zoe Twinsen kız arkadaşı. O Twinsen sığınma kaçar kısa bir süre sonra iki Grobo klonlar tarafından yakalanır. Oyunun sonuna yakın, Twinsen o Zoe olduğunu düşünüyor, ama bir klon olduğu ortaya çıkıyor ne kurtarır. Twinsen oyunun en sonunda gerçek Zoe kurtarır. O İngilizce Fransızca Julie Bataille, ve Trish Kessler-Caffrey’nin tarafından seslendirilmektedir.
  • Jerome Baldino (daha iyi bilinen Baldino ) Proxima Adası’nda yerel mucididir. O oyuncu soymak için bir müze kullanmanız gerekir onun protopack ile oyun Twinsen yardımcı olur.O büyük bir rol oynar ama o sadece, kısa bir süre için görünür Little Big Adventure 2 . O İngilizce Fransızca Sylvain Caruso, ve Hıristiyan Erickson tarafından seslendirilmektedir.
  • FUNFROCK oyunun ana antagonistidir. Klonlama, ışınlanma ve mutant üreme: O üç yetkilerini kullanarak gezegeni yöneten Twinsun bir diktatör olduğunu. Onun gerçek amacı Sendell, gezegenin tanrıçası yok ederek Tanrı-benzeri statü elde etmektir. Twinsen onu yendi sonra, gezegen terör hükümdarlığı altında huzurlu tekrar ve artık. Bu ortaya çıkıyorLittle Big Adventure 2 Twinsen aslında oyunun sonunda FUNFROCK bir klon öldürdü. O Fransız Pierre-Alain De Garrigues’e ve İngilizce olarak Hıristiyan Erickson tarafından seslendirilmektedir.
  • Dino-Fly bir olan dinozor Tippet Island üstüne Caddesi, kanatlı. O yüzyıllardır (Twinsen olan) mirasçı için bekliyor diyor. O Twinsen Twinsun kuzey yarımkürede diğer adalara yardımcı olur. O Fransız Pierre-Alain De Garrigues’e ve İngilizce olarak Hıristiyan Erickson tarafından seslendirilmektedir.
  • Sendell olan tanrıça Twinsun arasında. O FUNFROCK diktatörlüğünün onu ikaz, hayallerinin için yardım Twinsen çağırır. O ve diğer Sendells Twinsun merkezinde gebelikte bir Stellar İdarece üzerinden izliyor. O biten animasyonundan kısaca görülür. O İngilizce Fransızca Julie Bataille, ve Trish Kessler-Caffrey’nin tarafından seslendirilmektedir.

 

ltb oyna

 

Oyunda yakalandığınızda tekrar hapishaneye dönüyorsunuz. Ctrl yada Alt tuşuna basarak karakterdeki modu değiştirebiliryorsunuz. Ya da F1 F2 .. tuşlarını da kısayol olarak kullanabilirsiniz.

 

Little Big Adventure Relentless Twinsen’s Adventure İndir

 

iyi oyunlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top