Rüya Tabirleri – A ile Başlayanlar

rüya tabileri a harfi

Rüya Tabirleri – A ile Başlayanlar

rüya tabileri a harfi

 Rüya Tabirleri A Harfi

Acı: Rüyada bir acı duyduğunuzu görmek, özel meselelerinizi başkalarına anlatmamanız, bazı şeyleri kendinize saklamanız gerektiğine işarettir.

Ad: Rüyada adınızı duymak veya adınızla çağrılmak, güzel bir haberin müjdecisidir. Tanıdıklarınız arasında daha çok sevilip sayılacaksınız.

Ada: Rüyada kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada hayırlı nimete, insanların yaşadığı ada huzurlu ve sonu güzel olan hayata işaret eder.

Ağaç: Rüyada meyve ağacı görmek, isteklerinizin olacağına; yapraksız ve kuru bir ağaç fakirliğe; çok yapraklı ağaç sağlık ve mutluluğa işarettir.

Aile: Rüyada ailenizle birlikte oturduğunuzu görmek güçlü olduğunuzu gösterir. Yani hemen her konuda sizi destekleyenler vardır.

Akrep: Rüyada akrep görmek, kötü biriyle karşılaşacağınıza veya onunla bir işe başlayacağınıza işarettir. Akrep öldürmekse bir beladan kurtulmaktır.

Alarm: Rüyada alarm çaldığını duymak, içinizdeki gizli korkulara işarettir. Seyahat ederken dikkatli olun ve özel hayatınızdan kimseye bahsetmeyin.

Albüm: Rüyada içi fotoğraflarla dolu bir albüm görmek geçmişte kalan ve birdenbire tekrar alevlenecek bir olay olarak yorumlanır.

Altın: Rüyada altınla ilgili bir şey görmek maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin olacağına, iyilik ve yardım göreceğinize işarettir.

Anahtar: Rüyada anahtar kaybetmek, erkekler için ev değişikliğine, kadınlar için evliliğinde geçimsizliğe; anahtar bulmaksa iyi bir işe işarettir.

Anne: Rüyada bir kişinin annesini görmesi kazançlı günlere işarettir. Anneyle darılmak ve kavga etmek ise başarısızlık ve maddi kayba işarettir.

Araba: Rüyada arabaya binmek işlerinizin iyi gideceğine; araba altında kalmak zenginliğe; arabanın peşinden koşmak uzun süreli işsizliğe işarettir.

Aramak: Rüyada aranan şey bulunursa bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere kavuşmaya, bulunmazsa sıkıntıların bir süre daha süreceğine işarettir.

Aslan: Rüyada bir aslanın saldırısına uğradıysanız, düşmanlarınız sizi yenecek, onların emri altına gireceksiniz. Aslan öldürmekse başarıya işarettir.

Aşık olmak: Rüyada aşık olduğunuzu görmek çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Çevrenizdeki insanlardan memnun, sıkıntıdan uzak olduğunuza işarettir.

Ateş: Rüyada ateş görmek bir hediye alacağınıza; ateşi söndürmek iyiliğe; ateş içinde olmak birini korkutmaya; ateşe bakmak kötü habere işarettir.

At: Rüyada at görmek iyiye işarettir. İş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesi demektir.

Ayakkabı: Rüyada yeni bir ayakkabı almak veya kaybetmek, kötü günlerin belirtisidir. Rahat bir ayakkabı giymek, huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Ayna: Rüyada ayna silmek ünlü olmaya; sırları dökülmüş ayna kazançlı bir yardım almaya; yuvarlak ayna dedikodular yüzünden üzülmeye işarettir.

Ayrılık: Rüyada sevdiğinizden ayrıldığınızı görmek, zorluklarla karşılaşacağınıza; düşman birinden ayrılmaksa hayatınızın düzene gireceğine işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top