Rüya Tabirleri – B ile Başlayanlar

rüya tabileri b harfi

Rüya Tabirleri – B ile Başlayanlar

rüya tabileri b harfi

 

Rüya Tabirleri B Harfi

Baba: Rüyada babası tarafından sevildiğini gören kimsenin önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir.

Bahçe: Rüyada bahçe görmek, çok güzel bir döneme girildiğini; bahçeye ağaç dikmek huzurlu bir ömre; bahçe sulamaksa geçim sıkıntısına işarettir.

Bal: Rüyada bal yiyorsanız, bu hem zengin olacağınız hem de aşk hayatınızda şanslı olacağınız anlamındadır. Bal yalamak evlenmeye işarettir.

Balık: Rüyada canlı balık görmek aşkta ve işte şansa; balık yediğini görmek mülk ve çocuk sahibi olmaya; balık avlamaksa iyi bir habere işarettir.

Balkon: Rüyada balkon görmek sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının işaretidir. Balkonda durmaksa ayrılığın habercisidir.

Banka: Rüyada bankada çok para görmek zengin olacağınızın işaretidir. Bankadan para çekiyorsanız para açısından rahatlayacağınız bir dönemdesiniz.

Bar: Rüyada bara gitmek para kazanmak için yasal olmayan yollara başvuracağınız ve bunun sonucunda da olumsuz olaylar gelişeceği anlamına gelir.

Bardak: Rüyada dolu bardak iyi habere; boş bardak iyi giden evliliğinizin bozulacağına; bardak kırmaksa ev içinden birinin ölümüne işarettir.

Bavul: Rüyada bavul görmek mutlaka yolculuğa işarettir. İçi dolu bavul kötü habere; boş bavul planlanan yolculuğun bir sebepten iptaline işarettir.

Bebek: Rüyada görülen bebek güzelse iyi bir haber; çirkinse kötü bir haber veya dedikodudur. Ağlayan bir bebekse sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Belge: Rüyada resmi belge görmek, bir arkadaşınızın ya da ailenizde birinin evlenmesine ya da tapuyla ilgili işiniz olacağına işarettir.

Bıçak: Rüyada bıçak kavganın ve ayrılığın işaretidir ama eğer elinizde bıçak tutuyorsanız güç ve zenginliğiniz sürekli olacaktır.

Bıyık: Rüyada bıyıklı olmak bencil olduğunuzun işaretidir. Bıyığın koparılması yoksulluğu belirtir. Bıyığın kesilmesi ise kötü haber demektir.

Biber: Rüyada biber gördüyseniz dedikoduya ilginiz başınıza büyük sorun açacak. Çevrenizdeki insanlara dikkat edin ve olur olmaz herkese güvenmeyin.

Bilezik: Rüyada bilezik erken bir evlilik yapacağınızın habercisidir. Altın bilezik bir mirasa ya da yüklü bir paraya kavuşacağınıza işarettir.

Bisiklet: Rüyada bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Karışık bir sorunla karşılaşılacağı ama sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.

Borç: Rüyada kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmeniz dostlarınızla ilişkilerinizin iyileşmesine ya da kötüleşmesine işarettir.

Boşanmak: Rüyada boşandığınızı görmek evliliğinizde bazı sıkıntılar olduğu anlamına gelir. Bekarsanız sevgilinizden ayrılacaksınız demektir.

Bozuk para: Rüyada bozuk para görmek başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmelerinizin olacağına işarettir. Aşktaysa büyük problemler sizi bekliyor.

Böcek: Rüyada böcek geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak bir yaşam olarak yorumlanır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top