Rüya Tabirleri – Ç ile Başlayanlar

rüya tabileri ç harfi

Rüya Tabirleri – Ç ile Başlayanlar

rüya tabileri ç harfi

Rüya Tabirleri Ç Harfi

Çadır: Rüyada çadır yolculuğa, kadına ve eve işarettir. Çadırdan içeri girmekse hiç beklemediğiniz birinden bir kötülük göreceksiniz demektir.

Çakmak: Rüyada yanan bir çakmak görülmüşse arzu edilen şey gerçekleşecek; eğer çakmak çabalara rağmen yanmıyorsa hayal kırıklığı olacak demektir.

Çalışmak: Rüyada kişinin kendini çalışırken görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza da işaret olabilir.

Çam ağacı: Rüyada çam ağaçları görmek, hayatınızın sonuna kadar mesut ve daima başarıyla bezenen bir hayat yaşayacağınıza işaret eder.

Çamaşır makinesi: Rüyada bir çamaşır makinesini çalışır görmek dolandırıcı birtakım kişi ve şirketlerce aldatılmamak için dikkatli olmanıza işaret eder.

Çamur: Rüyada çamur hep kötüye yorumlanır. Çamura girdiğini gören kişi mutlaka bir sıkıntıya düşer. Bu çamur balçıksa sıkıntı artacaktır.

Çanta: Rüyada çanta görmek işinizde başarılı olduğunuzu; deri bir çanta görmek dinlenmek için veya iş sebebiyle yola çıkacağınızı gösterir.

Çarşaf: Rüyada yatağa çarşaf sermek yola çıkmak demektir. Temiz ve beyaz çarşaf kazançlı bir yol; yırtık veya delik çarşaf zarar verecek bir yoldur.

Çatal: Rüyada çatal görmek evde rahatlığın işarettir. Çatal kullanmak çevrenizde size tuzak hazırlayan birilerinin var olduğunun belirtilmesidir.

Çay: Rüyada kendinizi çay içerken görmek hem iş hayatınız, hem de özel hayatınız için iyidir. İşinizde başarılı, aşkınızda mutlu olacaksınız.

Çayır: Rüyada çayır görmek, çayırların içinden geçmek işinizde mutlu olacağınız ve başkalarını da son derece mutlu edeceğiniz anlamına gelir.

Çeşme: Rüyada görülen çeşmeler romantik aşk maceralarına işaret eder ama bu aşkın daima uzun ömürlü olacağı veya tatlı sona ereceği söylenemez.

Çekiç: Rüyada çekiç görmek sürekli olmayan bir sıkıntı veya üzüntüye yorumlanır. Büyük sıkıntıların üstesinden gelmeniz gerekecek demektir.

Çeyiz: Rüyada çeyiz sağlığa ve yeni eşyalara yorulur. Çeyiz bulundurmak sonu olmayacak yasak ilişkilere girmek anlamına da gelebilir.

Çiçek: Çiçeklerle ilgili rüyalar daima talihinizin yaver gideceğine, hem işinizde başarılı, hem de ev hayatınızda mutlu olacağınıza işarettir.

Çingene: Rüyada çingene görmek hareketlerinizin dikkatle izlendiğine; eğer bir çingene falınıza bakarsa yakında olacak bir aşık macerasına işarettir.

Çıldırmak: Rüyada çıldırmak hastalığa ve yaşamınızdaki bazı olumsuz değişikliklere işarettir. Sağlığınıza ve yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

Çıplak: Rüyada kendinizi çıplak görürseniz sıkıntılara düşeceksiniz demektir. Başka insanları çıplak görmekse size kötülük geleceğine işarettir.

Çocuk: Rüyada çok çocuk görmek zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Erkek çocuk görmek iyi bir habere; kız çocuk görmekse kötü habere işarettir.

Çöp: Rüyada çöp iş hayatında başarısızlığa ve adınızın kötü olaylara karışacağına işarettir. Kadınlar içinse aşkta sıkıntı olarak yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top