Rüya Tabirleri – D ile Başlayanlar

rüya tabileri d harfi

Rüya Tabirleri – D ile Başlayanlar

rüya tabileri d harfi

Rüya Tabirleri D Harfi

Dağ: Rüyada kendinizi tırmandığınız dağın zirvesine çıkmış görürseniz işinizde en yüksek mevkiye erişeceksiniz, başarılarınız parlak olacak.

Daire: Rüyada bir dairede çalışıyor görmek tayin olacağınız anlamındadır ancak bu tayin sizin isteğiniz dışında gerçekleşecek.

Dalga: Rüyada kendinizi son derece kuvvetli ve denizde büyük dalgalarla boğuşur görmek, hayatta son derece başarılı olacağınıza işaret eder.

Dansöz: Bir sahnede veya bir pistte dansözleri dans ederken görmek zengin bir sosyal ve artistik hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Dedektif: Rüyanızda detektif görmek yakında paraya kavuşacaksınız ve iş yaşamınızda bazı başarılar kazanacaksınız demektir.

Deli: Deliliğe dair rüyalar tersine çıkar ve rüya görenin akli dengesinin sağlamlığına; bir meselenin de rahatlıkla çözüleceğine işaret eder.

Define: Rüyanızda define görmek hiç ummadığınız zamanda para ya da bir mirasa yorumlanır. Bazılarına göre de karşılıksız bir aşka işarettir.

Demir: Rüyada demir üzerinde çalışmak ve işlemek, ilerletilmesi lazım gelen birtakım kabiliyetleriniz ve artistik meziyetleriniz olduğunu gösterir.

Deniz: Rüyada deniz görmek beklenenin gerçekleşmesine; deniz kıyısında suya baktığını görmek aşka; denizde yüzdüğünü görmekse yolculuğa işarettir.

Deprem: Rüyanızda deprem gördüyseniz iş yaşamınızda sıkıntılar yaşayacaksınız demektir. Ülkeler arasında savaş çıkacağı şeklinde de yorumlanır.

Dilenci: Rüyada bir dilenciye yardımda bulunmak bir mirasa konacağınıza, durumunuzda bir düzelme olacağına ve aşkta saadet bulacağınıza işarettir.

Diploma: Rüyada diploma almak, size sevindirici bir haber gelecek demektir. Duvarda asılı bir diploma görmekse işinizde yükseleceğinize işarettir.

Dişçi: Rüyanızda bir dişçiye gider veya dişçi koltuğunda oturursanız, ihtiyarlığınızı çok rahat ve her türlü maddi imkan içinde geçireceksiniz.

Doğum günü: Rüyada kendi doğum gününüzü görmek, uzun ve mutlu bir hayat yaşayacağınıza; başkasınınki ise dostlarınıza yardım edeceğinize işaret eder.

Doktor: Rüyada doktora gitmek kazancınızın bir şekilde artacağına; kendinizi doktor görmekse dostlarınızın yardımınıza koşacağına işarettir.

Doğum yapmak: Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Dondurma: Rüyada dondurma yemek başarının işaretidir. Dondurmanın erimesi hayalleriniz gerçekleşmeyecek anlamındadır.

Dudak: Rüyada dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğu ve gücü haber verir. Sevginize karşılık alacaksınız, sevdiğiniz de sizi sevecek demektir.

Düğme: Rüyada yeni düğme varlıklı, insanlara ve size karşı saygılı biriyle evleneceksiniz demektir. Eski, kırık düğme ise hastalık anlamındadır.

Düğün: Rüyada düğün mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününüzü görmek, bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top