Teknolojik İngilizce Eğitim Sistemi Konusarakogren.com

Konuşarak-İngilizce-Öğren-Etkili-Yazar

Teknolojik İngilizce Eğitim Sistemi Konusarakogren.com

Hangi alanda olursa olsun verilen eğitimlerin her aşamasında tüm detaylara kadar inilmelidir. Detayları, incelikleri, püf noktaları ile bir bütün olduğunda hangi kategori altında olursa olsun alınan eğitimler bireylere hayatları içerisinde çok fazla avantajlar sağlayacaktır. Dil eğitiminde ise sistemli eğitim programlarına ihtiyaç duyulmakta, süreklilik olmazsa öğrenilen teorik bilgiler kısa süre içerisinde işlevini kaybedecektir. İngilizce yabancı diller arasında en yaygın olarak kullanılanı olmakta, hemen hemen tüm okullarda ilkokul dan başlayarak okutulmaktadır. Eğitimde sağlanamayan kalite yüzünden öğrenciler yıllarca okudukları İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanan düzeye erişememekte, teorik kısmının yanında aksayan pratik kısımları eğitimin amacına ulaşmasını engellemektedir. Dil eğitiminde temel olarak teorik bilgilerden başlanmakta, İngilizce Quiz soruları ile konu pekiştirilmektedir. En önemli aşama ise kelime ezberleyerek, teorik konuların pratiğe dökülmesi olmaktadır. Akıcı ve anlaşılır şekilde konuşabilmek için tüm aşamaların sağlam bir şekilde aşılması gerekli ve konuların zihinlerde yerleşmesi açısından yapılan bilgi ölçme Quizlerinin de önemi çok büyük olmaktadır.

ingilizce biliyormusun

 

Konulardan sonra anlatılan teorik bilgilerin en can alıcı detaylarının soru olarak bireylere yöneltilmesi ile zihin jimnastiği yapılmakta ve öğrenilen konu analizler eşliğinde iyi zihinlere yerleştirilmektedir. Pratik yapmanın önemi dil eğitiminde çok büyük olmakta, pratik ile birlikte yürütülen teorikler ise çok daha kalıcı olabilmektedir. www.konusarakogren.com adresinde verilen online eğitimlerin de temelinde bu özellikler bulunmaktadır. Pratiğe dayalı eğitim sisteminde kişiye özel programlar hazırlanmakta, bu sayede sınıf ortamında kaçırılan konularla eksik kalan başlıklar yüzünde dil eğitiminin aksaması ve yarım kalması önlenmektedir. Tamamen Amerikalı eğitmenler tarafından verilen eğitimde kişilerin seviyesinin belirlenmesi amacı ile 3-5 dakikalık ingilizce sohbetler yeterli olmakta, eğitmenler gerekli gördükleri eksiklikleri not alarak, eğitimin çok daha sağlıklı yürütülebilmesi adına eğitim programları hazırlayacaktır. Bu programların uygulama saati kişilere göre belirlenmekte; sabah 06:00 da başlayabilen ders saatleri akşam 12:00’a kadar devam etmektedir. 10-20-30 dakikalık eğitim paketleri bulunmakta, tercih edilen pakete göre ücret belirlenmektedir. Skype üzerinden verilebilen eğitimler sabit telefonlar üzerinden de yapılabilmektedir.

konusarak ingilizce ögren

 

Çalışanlar işten geldikleri akşam saatlerini, çalışmayanlar günün istedikleri herhangi bir saatlerini ya da öğrenciler okul harici kalan zamanlarında istedikleri zaman aralığını seçerek, seçilen eğitim programı paketini göre eğitimler başlayacaktır. Konuşarak verilen eğitimlerde İngilizce konuşmamak mümkün olmadığı için, pratik kısmı hızla gelişecek ve çok daha akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak sağlanabilecektir. Her gün verilen dersler sonrasında site içerisindeki öğrenci panelinde, ders saatinin mp3 halini bulabilecek olan kursiyerler, eğitmenlerin tavsiyelerini de dinleyerek eksiklikleri her günün sonunda dinleyerek çok daha sağlam temeller üzerine eğitim almaya devam edeceklerdir. Özellikle site içerisinde bulunan öğrenci paneli içerisinde konu sonlarında yapılması gereken Quizler bulunmakta, çözülen her test ile konu iyice zihinlere yerleşebilmektedir. Öğrenci paneli içerisinde farklı pratikler yapma imkânı da sunulmakta; deyimleri, atasözleri, en çok kullanılan kelime öbekleri ile pratik yapmak çok daha keyifli olabilmektedir. Hazırlanan mp3’lerde bir sonraki ders için ezberlenmesi istenen kelimeler de bulunmakta, sürekli takip edilen dersler sayesinde kelime dağarcığı hızla gelişerek çok daha hızlı ve akıcı konuşma kabiliyeti elde edilebilmektedir. Dil eğitimlerinde süreklilik çok önemli olmakta, tekrarlanmayan bilgiler unutulmaya terkedilmektedir. Bu açıdan site farklı statülere sahip farklı bireyler için çok büyük avantajlar sunan eğitimler vermekte ve günün içerisinde çok kısa vakitler ayırarak öğrenilen bilgilerin sürekli pekiştirilmesi sağlanmaktadır. Daha önce ingilizce eğitimi almış, fakat üzerinden yıllar geçmiş insanlar için özellikle çok faydalı olacak bu online eğitimler, verilen emeklerin karşılıksız kalmaması adına hafızalardaki dil bilgilerini sürekli güncelleyecektir. Dil eğitiminde yurt dışında eğitim kalitesi sunan site, yurt dışı seçeneklerine göre hem çok daha uygun fiyat aralıklarında ve zaman olarak ta çok daha müsait zaman dilimleri içerisinde eğitimler vermektedir. Bu eğitimlerden faydalanmak isteyen herkes, işinden, evinden veya okulundan zaman çalmak zorunda kalmayacak, kendine göre en uygun vakitlerde sağlanan süreklilik ile akıcı bir İngilizceye sahip olabilecektir.

 

 

 

One thought on “Teknolojik İngilizce Eğitim Sistemi Konusarakogren.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top