Corby Leason ls-126 İnceleme

Corby Leason ls-126 İnceleme

Corby Leason ls-126 İnceleme

Drone modellerininden en ucuzu da diyebileceğimiz Corby Leason ls-126 ürün incelemesiyle karşınızdayız.

İlk olarak kimler almalı konusuna gelecek olursak drone’a fazla ayıracak bir bütçeniz yoksa ve resimlerde, videolarda çokta fazla bir kalite de beklemiyorsanız tam size göre bir drone. Fiyat konusuna gelecek olursak 130 TL gibi bir fiyata çok rahat buluna biliniyor.

Çin’de üretimi sağlanan bu drone Türkiye’ye de ucuza geliyor. Fakat ucuz olmasına karşın drone’lar da bulunan birçok özelliğin daha ilk seviyesi diyebileceğimiz bir drone bu. Yani şöyle açıklamak gerekirse yaklaşık bin liraya alacağımız bir drone havada yirmi beş, otuz dakika kalabiliyorken bu drone maksimum sekiz, on dakikaya kadar çıkabiliyor.

Corby Leason ls-126 İnceleme

 

Sensör açısından da pek fazla bir özelliği bulunmuyor. Şuan piyasaya çıkan modellerde otomatik kontrol ve havalanma seçenekleri bile mevcutken Corby Leason ls-126 modelinde sadece sizin kontrolünüzde kullanım olanağı var. Tabi hasar konusuna da gelecek olursak çarpma anında eğer sert bir çarpmaysa drone’unuz hasar alacaktır. Büyük ihtimallede çalışmayacaktır. Yeni modellerde ise çarpma esnasında drone kendi kendine fren yapabiliyor ve olası çarpmayı önceden engelleyebiliyor. Bunun dışında kendinizi uçuşa ve fotoğraf çekmeye kaptırır ve o esnada sarjın bittiğini farkketmezseniz drone’unuz yere çakılacaktır.

Corby Leason ls-126 İnceleme..

Kısaca özetlemek gerekirse fazla bir para vermek istemeyen fakat drone sahibi olmak isteyen kişilerin alabileceği bir drone. Zaten ucuz olması da en ilgi çekici yanlarından bir diğeri.

One thought on “Corby Leason ls-126 İnceleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top