Yuneec Typhoon Q500 4K Drone İncelemesi

Yuneec Typhoon Q500 4K Drone İncelemesi

Yuneec Typhoon Q500 4K Drone İncelemesi

Başlangıç seviyesinde ki pilotlar için en ideal diyebileceğimiz Yuneec Typhoon Q500 drone modeli eğer daha önce uçurma konusunda pek bir deneyiminiz yoksa ilk olarak tercih listenize eklemeniz gereken drone’lar arasında.

Kutu içeriğine gelecek olursak 1080p HD kamera, 2 adet pil, Şarj cihazı, 8GB micro SD kart ve bunlara ek araç şarj cihazı da yanında gelmekte.

Yuneec Typhoon Q500 ile çok güzel bir uçuş keyfi sürebilirsiniz. 12 megapiksel, 1080p / 60fps kamerası sayesinde çok net fotoğraflar ve gayet akışkan videolar çekebileceksiniz.

Yaklaşık olarak 25 dakika kadar havada kalabilen ve çekim yapabilen drone modeli diğer modellere göre ortalama aynı süre havada kalabiliyor. Zamanla bu havada kalma süresi en az bir saat gibi bir sürenin üzerine çıkmasını bekliyoruz umarım Yuneec mühandisleri bizi yanıltnayarak tez zamanda bunu da başarabilirler.

 

Yuneec Typhoon Q500 4K Drone İncelemesi

 

Rüzgarlı havalarda bile çok iyi tutuş sağlayan Yuneec Typhoon Q500 drone’u ani rüzgarlarda bile sizin işinizin veya zevkinizin kaçmasını engelleyecektir. Ağırlığı 1130g olan drone uçuş olarakta bize üç seçenek sunmuş durumda.

İlk olarak akıllı uçuş sayesinde bizim bir duvara yada başka şeylere çarpmadan yükselmemizi sağlayabilir. İkinci olarak ev modu olarak bir uçuş seçeneği bulunuyor. Bu seçenekte ise drone daha yavaş hareket ederek evin köşelerine çarpmamızı engelliyor. Son olarak geniş açılı uçuş seçeneği muvcut. Adından da anlaşılacağı gibi bu seçeneği dışarda geniş bir açı çekerken kaydedebilirsiniz.

One thought on “Yuneec Typhoon Q500 4K Drone İncelemesi

  1. dronlar harika arkadaşlar tavsiye ederim. evimin fotoğraflarını çekiyorum. eğlence oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top