MP4 Çalar İnceleme

MP4 Çalar İnceleme

MP4 Çalar İnceleme

Günümüzde mp3 ve mp4 çalarlara akıllı telefonlar yüzünden pekte ihtyaç kalmasa da bazıları için vazgeçilmez diyebileceğimiz kişilerde olduğunu biliyoruz. Bu yazımızda sizler için sıradan bir mp4 çalarda neler olduğunu ve sizin ne türden ihtiyacınıza yarayabileceğini inceledik.

Kimler almalı konusundan başlayacak olursak yeni model telefonlarda radyo olmayabiliyor eğer radyo konusunda ilginiz varsa almanızı öneririz. Akıllı telefonların şarjları da malum hemen bitebiliyor eğer spor yapmaya falan meraklıysanız yada herhangi bir gezintide kulaklığı takıp saatlerce müzik dinlemek istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir ürün diyebilirim.

 

MP4 Çalar İnceleme

 

Ayrıca harici hoparlöre de sahip olan mp4 çalarlar sizin kulaklığı çıkarıp yanınızdakine bir şeyler göstermenize ve dinletmenize de olanak sağlayabiliyor.

Boyutu ve küçüklüğü açısından cebinizin bir köşesinde veya çantanızın en kuytu köşelerinde sizi rahatsız etmeden günlerce durabilir. Üstte de bilirttiğim gibi şarj konusunda sizi günlerce idare edebilir. Tabi eğer istenilirse pilli seçenekleride muvcut bu sizin tercihinize kalabiliyor.

Akıllı telefonlarda bile olan özelliklerden bir kısmını bünyesinde zaten uzun zamandır barındıran mp4 çalarlar ekolayzır seçeneğiyle de sizin müzik zevkinizi ikiye katlamayı başarıyor dersek yalan olmaz açıkçası.

Şarj konusundan tekrar devam edecek olursak yarım saatlik bir şarj ile size saatlerce müzik dinletisi yaşatan mp4 çalarlar ona ek olarak sizin video izlemenizi fotoğraflarına bakmanıza da olanak sağlıyor. Bazılarında çok yüksek olmasa da anı yakalamaya yetecek kadar kamerası bile var.

One thought on “MP4 Çalar İnceleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top